Biuro rachunkowe Toruń cennik

Biuro rachunkowe Poltax to stabilnie rozwijająca się firma, która wspiera wielu lokalnych przedsiębiorców. nasza drużyna składa się z wykwalifikowanych i rozeznanych specjalistów w dziedzinie finansów i rachunkowości. Z całą pewnością szeroka wiedza i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, powoduje, że umiemy współpracować z Klientami z różnorodnych branż i korzystnie rozliczać ich finanse. Oferowane przez nasze biuro usługi rachunkowe to pewność długodystansowego rozwoju Twojej firmy.

Biuro rachunkowe Poltax świadczy kompletne usługi finansowe, takie jak obsługa pełnej księgowości dla firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zlecając nam obsługę swoich przychodów i wydatków, będziesz miał większą kontrolę nad swoim biznesem. Przygotowywane przez naszych specjalistów raporty finansowe umożliwią Tobie podejmowanie rozsądnych i rzeczowych decyzji.

Firma Poltax oferuje także kompleksową pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Będziemy Ci pomagać w trakcie wypełniania niezbędnych dokumentów. Razem wybierzemy najlepszy system rozliczeń podatku. Zaproponujemy Tobie praktyczne programy do zarządzania finansami firmy, przez które nie pogubisz się w swoich rachunkach.

Dla nas istotna jest przejrzystość działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszelkie usługi prowadzimy w oparciu o doskonałą wiedzę o obowiązujących przepisach prawa i wieloletnie doświadczenie w współpracy z wieloma, różnymi firmami. Nowoczesne programy księgowe pozwalają nam szybciej rozliczać Twoje rachunki i sprawniej analizować sposób prowadzenia biznesu. Z naszym biurem Twoja firma jest w dobry rękach.

Oceń stronę

Ocena: 1.9/10 (19 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

TCG radca prawny, podatki Toruń, księgowość

TCG radca prawny, podatki Tor »Dodano - 07.06.2016

Biuro rachunkowe TCG z Torunia od kilkunastu lat jest niekwestionowanym liderem nowoczesnych rozliczeń podmiotów gospodarczych. Naszymi klientami są firmy jednoosobowe i miśp. Specjalizujemy się w poradach prawnych i rozliczeniach podatkowych. Nasz radca prawny zajmie się każdą sprawą podatkową, napisze akty i pozwy, r... zobacz szczegóły wpisu »

Pit-format.pl Darmowy program pit 2017

Pit-format.pl Darmowy program »Dodano - 26.05.2018

Darmowy program pit 2017 to nic innego jak występujące w necie określenie na bezpłatne aplikacje, które umożliwiają łatwe rozliczenie pit 37, pit 38, pit 28 i innych pit 2017/pit 2018. Wystarczy pobrać aplikację, albo bez pobierania wypełnić pity 2017/pity 2018 w Internecie - pit online. Odpowiemy na kilka pytań jakie ... zobacz szczegóły wpisu »

Blog o e-biznesie oraz rozwoju osobistym

Blog o e-biznesie oraz rozwoj »Dodano - 08.06.2016

Blog o szeroko pojętym e-marketingu. Tematyka taka jak: tworzenie swojego wizerunku, działalność w konkretnych firmach MLM czy programach partnerskich, sprawy technicznie, budowanie listy adresowej, copywriting. Blog porusza również tematykę rozwoju osobistego. Blog Druga pensja nie jest kolejną stronką o zarabianiu w ... zobacz szczegóły wpisu »

Kpir program księgowy

Kpir program księgowy »Dodano - 01.02.2017

Wszystkim właścicielom małych i średnich firm oraz biurom rachunkowym, zalecamy SKP®, czyli Super Księga Podatkowa. Jest to program księgowo-podatkowy. Dostępny jest on na rynku już od ponad dwudziestu lat, i posiada szerokie towarzystwo zadowolonych nabywców. Został on wykonany poprzez Biuro Informatyki Stosowanej FOR... zobacz szczegóły wpisu »

Program pit

Program pit »Dodano - 09.01.2017

Co roku wszelkie osoby, które w ubiegłym roku otrzymały jakikolwiek przychód, muszą wypełnić rozliczenie podatkowe PIT. Bez różnicy na to, czy byliśmy zatrudnieni na umowę o prace, umowę zlecenie, mamy własną działalność, czy też na przykład byliśmy na zasiłku dla bezrobotnych. Niestety, ale jeżeli wykonujemy toż pierw... zobacz szczegóły wpisu »

Www.biuro-wk.pl/kpir.html

Www.biuro-wk.pl/kpir.html »Dodano - 26.02.2017

Bez względu na to, czy mamy firmę jednoosobową, czy też zatrudniamy wiele osób, musimy pamiętać o prowadzeniu księgowości. Jakakolwiek osoba, która postanawia spróbować swoich sił jest zobowiązania, do dokładnego prowadzenia wszelkich dokumentacji i ksiąg. Niestety, lecz bardzo powszechnie powoduje to trudności. Wielki... zobacz szczegóły wpisu »

Program JPK - proste scalanie plików

Program JPK - proste scalanie »Dodano - 05.05.2018

Aby ułatwić łączenie i wysyłanie plików do urzędu skarbowego opracowano program JPK. Jednolite pliki kontrolne jak choćby JPK_VAT, JPK_FA, JPK_ PKIR, JPK_KP to niezwykle ważne narzędzie, z którego korzysta się przy prowadzeniu działalności gospodarczej albo dowolnego rodzaju jednostki administracyjnej. Zawierają one da... zobacz szczegóły wpisu »

Www.biurokoala.pl

Www.biurokoala.pl »Dodano - 11.05.2018

Biuro Księgowe Jelenia Góra KOALA jest posiadaczem licencji Ministra Finansów nr 2776/2003 na świadczenie usług księgowych oraz ubezpieczenia OC z tytułu prowadzonej działalności - z tego powodu klienci mogą się czuć w pełni bezpiecznie. Biuro Księgowe KOALA świadczy usługi w profesjonalny i rzetelny sposób. KOALA zajm... zobacz szczegóły wpisu »

Prawnik

Prawnik »Dodano - 14.12.2017

Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, szukających porad prawnych, bądź pomocy biegłego przedstawiciela. Nasz profesjonalny zespół tworzą adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens zdajemy sobie sprawę, że nikt nie wie wszystkiego i nie może z... zobacz szczegóły wpisu »

Kompetentna księgowa Tarnowskie Góry

Kompetentna księgowa Tarnowsk »Dodano - 09.04.2018

Jeżeli jest Tobie potrzebna profesjonalna księgowa - idealnie trafiłeś. Nasze biuro rachunkowe TAXUS od 2003 roku świadczy kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości a także obsługi kadrowej. Miejscem naszej działalności są Tarnowskie Góry. Gwarantujemy fachowe i również rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych, KPiR, ... zobacz szczegóły wpisu »