Jak prowadzić działalność gospodarczą?

Prowadzenie księgowości działalności zajmuje nam sporo czasu. Nie wyłącznie trzeba stawiać faktury, kompletować księgi oraz tymże pokrewne, lecz także i pilnować na bieżąco wszystkie zmiany zachodzące we wszystkich. Pragnąc zaoszczędzić nieco bardzo cennego czasu zachęcamy aby wpadać na blog księgowość, w którym umieszczane są materiały dotyczące właśnie między innymi zmian w podatkach. Prowadzony jest tenże przez spółka Cloud Planet S. A, jaka specjalizuje się przede wszystkim w tworzeniu świetnych wyjść informatycznych dla mikro, a również i niewielkich działalności. Na jej stronie internetowej szybkafaktura. pl odnajdziecie nie tylko nadmieniony blog, zaś w nim na przykład informacje na temat: korekta JPK oraz co winniśmy na tenże temat wiedzieć, lecz także i system, jaki ułatwia prowadzenie Ksiąg Przychodów i Rozchodów.

  • Tytuł wpisu: Jak prowadzić działalność gospodarczą?
  • Adres witryny: szybkafaktura.pl/blog
  • Data dodania: 12.08.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Pit-format.pl program pit 2018 - rozliczenie pit 37

Pit-format.pl program pit 201 »Dodano - 27.10.2018

Darmowy program pit 2018 to nic innego jak występujące w necie określenie na aplikacje, które umożliwiają bezpłatne, roczne rozliczenie pit 37, pit 28 i innych pit 2018. Wystarczy pobrać aplikację, lub bez pobierania wypełnić pity 2018 w Internecie - pit online. Odpowiemy na kilka pytań jakie zada nam darmowy program d... zobacz szczegóły wpisu »

Program pit 37

Program pit 37 »Dodano - 18.10.2016

Można napisać, że którakolwiek osoba musi rozliczyć się, co roku z PIT-a. Dotyczy to każdej osoby, która otrzymała jakiś dochód w zeszłym roku. Przytoczyć tutaj można oczywiście, wszystkie osoby, które działały na umowę o prace, umowę zlecenie lub o dzieło, jednakże dodatkowo na przykład, osoby mające działalność gospo... zobacz szczegóły wpisu »

Pity 2016

Pity 2016 »Dodano - 06.11.2016

Roczne Rozliczenie Podatkowe, jest obowiązkiem dowolnej osoby, która w poprzednim roku uzyskała jakikolwiek dochód. Wymienić można, między innymi: osoby zatrudnione na umowę o prace, renciści, rodzice samotnie wychowujące dzieci. Jeśli wypełniamy go pierwszy raz możemy popełnić błąd. Niestety, ale łączy się to z nieprz... zobacz szczegóły wpisu »

Program pit

Program pit »Dodano - 09.01.2017

Co roku wszelkie osoby, które w ubiegłym roku otrzymały jakikolwiek przychód, muszą wypełnić rozliczenie podatkowe PIT. Bez różnicy na to, czy byliśmy zatrudnieni na umowę o prace, umowę zlecenie, mamy własną działalność, czy też na przykład byliśmy na zasiłku dla bezrobotnych. Niestety, ale jeżeli wykonujemy toż pierw... zobacz szczegóły wpisu »

Program PIT 37 za 2016

Program PIT 37 za 2016 »Dodano - 22.02.2017

Tak jak co roku, tak i w tym zbliżającym się będzie trzeba zrobić i przekazać do Urzędu Skarbowego PIT 37 za 2016 rok. Dla wielu osób jest to niezwykle stresujące, gdyż nie są pewni, czy wszystko dobrze wypełnią. Nie można zapomnieć także o tym, iż trzeba swoje odstać w Urzędzie, żeby oddać rozliczenie. Powszechnie spr... zobacz szczegóły wpisu »

Roczne deklaracje PIT 2016

Roczne deklaracje PIT 2016 »Dodano - 08.04.2017

Rachować się z podatku właściwie nikt nie lubi, ale za groszami, które dostaje się z tytułu zwrotu podatku to jedna z tych drobnych życiowych dobrych rzeczy, za którą przepada chyba jednak każdy. Aby jednakże te kapitały zainkasować oraz nie doprowadzić do zaistnienia problemów z Urzędem Skarbowym, należy zeznanie poda... zobacz szczegóły wpisu »

Program pit dla biur rachunkowych

Program pit dla biur rachunko »Dodano - 08.04.2017

Osoby, które wykonują pierwszy raz rozliczenie podatkowe mogą mieć z tym duży problem. Skądinąd także i osoby, jakie już od kilku, a także i kilkudziesięciu lat mają obowiązek wypełnić PIT poszukują pomocy. Najdoskonalszym wyjściem jest darmowy program pit 37, który prowadzi nas przez skomplikowane rozliczenie. Tak nap... zobacz szczegóły wpisu »

Program JPK - proste scalanie plików

Program JPK - proste scalanie »Dodano - 24.11.2018

Aby ułatwić łączenie i wysyłanie plików do urzędu skarbowego opracowano program JPK. Jednolite pliki kontrolne jak choćby JPK_VAT, JPK_FA, JPK_ PKIR, JPK_KP to niezwykle ważne narzędzie, z którego korzysta się przy prowadzeniu działalności gospodarczej albo dowolnego rodzaju jednostki administracyjnej. Zawierają one da... zobacz szczegóły wpisu »

Deklaracja-pit-36.pl

Deklaracja-pit-36.pl »Dodano - 08.11.2018

Poszczególnego roku zmagamy się z obowiązkowymi rozliczenia PIT. Niestety, ale niezwykle często posiadamy z nim kłopot. Formularz składa się z dużej ilości rubryk i nie wyłącznie potrzeba wiedzieć, jakie z nich musimy wypełnić, ale też wykonać to prawidłowo. Niestety ale jeżeli zrobimy błąd i złożymy takowe rozliczenie... zobacz szczegóły wpisu »

VAT dam

VAT dam »Dodano - 16.07.2019

Coraz większa ilość właścicieli średnich firm zawraca własną uwagę na to, iż konieczne podatki powodują, iż nie mają szansy na szybki rozwój swojej działalności. Niestety, jednakże jest toż rzeczywistość. Stąd także postanowiliśmy pomóc w tejże kwestii. Wiadomo wszakże, iż w poszczególnych wypadkach jesteśmy dajmy na t... zobacz szczegóły wpisu »