Wyścigi gokartów dla dzieci

Driverprogram to fundacja, zajmująca się wspieraniem pasjonatów sportowych w zakresie rozwoju ich umiejętności jeśli chodzi o wyścigi. Mamy pierwszorzędną ekipę kierowców, którzy wiedzą jak dostarczyć wiedzę związaną z gokartami. W zakresie organizowanych przez polską fundację zajęć wchodzą między innymi kolonie z kartingiem dla dzieci, treningi dla najbardziej zdolnych czy też półkolonie na stadionie PGE. Podczas wydawanych przez nas imprez zapewniamy dzieciom wysokiej jakości gokarty zawodowe, utrzymane w nienagannym stanie technicznym.

Zapraszamy sponsorów do współpracy. Mogą otrzymać Państwo reklamę w obiektach przez nas wykorzystywanych czy kanałach komunikacji stosowanych przez organizację. Sponsorom oferujemy podziękowania czy też umieszczenie loga firmy w każdych materiałach promocyjnych. Zobaczysz że współpraca z nami to naprawę dobry pomysł.

Zapraszamy pasjonatów wyścigów jak i sponsorów. Pierwszym zapewniamy wsparcie i darmowe zajęcia kartingowe, a sponsorom reklamę.

  • Tytuł wpisu: Wyścigi gokartów dla dzieci
  • Adres witryny: www.driverprogram.pl
  • Data dodania: 06.04.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 7.3/10 (3 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

SZKOLIMY.NET - nowoczesna platforma e-learningowa

SZKOLIMY.NET - nowoczesna pla »Dodano - 10.07.2017

Szkolimy. net to strona Centrum Ratownictwa Medycznego Medservis, która oferuje dostęp do licznych kursów dotyczących świadczenia pierwszej pomocy medycznej. Jest to przede wszystkim strona o charakterze informacyjnym, na której znaleźć można informacje odnośnie tego, gdzie odbywa się najbliższy kurs kpp. Oprócz adresu... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumaczenia Sosnowiec

Tłumaczenia Sosnowiec »Dodano - 08.11.2018

Nie należysz do uczniów, jacy świetnie radzą sobie, nabywając wiedzę w samotności? Jeśli zbliżają się egzaminy, należy poszukać wsparcia u szkoleniowców. Oferta korepetycje angielski Będzin opisana jest na stronie internetowej www. profes. edu. pl. Jest to propozycja firmy edukacyjnej, jakiej specjalnością jest nauczan... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Kraków

Kursy językowe Kraków »Dodano - 03.10.2018

Każdy spośród nas chce doskonale porozumieć się w obcych językach. Można by było napisać, iż przynajmniej jeden powinniśmy posiadać, w przysłowiowym malutkim paluszku. Przecież uczyliśmy się go w szkole. Chodzi nam tutaj niewątpliwie o język angielki. Jednakże nie do końca dokładnie tak jest. To, iż przykładaliśmy się ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Lublin

Kursy językowe Lublin »Dodano - 03.10.2018

Ogromniejsze zainteresowanie kursami językowymi sprawia, iż zjawia się coraz większą ilość szkół, które takie organizuje. Jednak posiadają one jeden, niezwykle ogromny minus, jaki powoduje, że wiele osób nie może się na nie zapisać. Mowa tu o tym, iż zajęcia odbywają się minimum raz tygodniowo, w określonym miejscu i o... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Rzeszów

Kursy językowe Rzeszów »Dodano - 10.10.2018

Czy też chcielibyście już zaledwie po czternastu dniach nauki języka obcego umieć się w nim porozumiewać? Zapewne od część z Was wysłuchamy, iż to i tak nie jest możliwe. Jednakże nic bardziej mylnego. Faktycznie jest to realne. Bez różnicy na to, czy będzie to język włoski, niemiecki, lub też inny, starczą zaledwie 2 ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Toruń

Kursy językowe Toruń »Dodano - 10.10.2018

Gry rozmyślamy o nauce języka zagranicznego niezwykle powszechnie już na samym starcie uciekają nam chęci. Jest toż wywołane tym, iż najczęściej kursy trwają kilkadziesiąt miesięcy oraz potrzeba systematycznie na nie chodzić, żeby były z tegoż jakieś efekty. Jednakże zamiast się poddawać lepiej jest wyszukać innej możl... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Jaworzno

Kursy językowe Jaworzno »Dodano - 11.10.2018

Poznawanie nowych kultur dodatkowo tradycji jest popularną formą przyjemności. Dowiadując się jak funkcjonują różne społeczeństwa możemy wyrobić sobie opinię na temat własnych plus zestawić do samego siebie. Nierzadko nadarza się, iż jesteśmy właściwie zainteresowani tym, jakże żyją pozostali zarówno pożądamy tak żyć i... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Sosnowiec

Kursy językowe Sosnowiec »Dodano - 11.10.2018

Paryż jest stolicą Francji również miastem branym za znacznie romantyczne miejsce na ziemi. Każdego dnia przyjeżdżają zobaczyć go miliony turystów z całego świata. Miasto nad Sekwaną toż zbiór wielu miejsc, jakie każdy spośród nas powinien zobaczyć. Wielka wieża Eiffla, Luwr albo Katedra Notre- Dame to tylko przykłady,... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Słupsk

Kursy językowe Słupsk »Dodano - 16.10.2018

Wszelki z nas powinien siebie szanować. Aczkolwiek nie oznacza toż owego, iż ma uchylać się od własnych obowiązków oraz żyć wygodnie. Tak rzeczywiście tylko praca i nauka powodują, że człowiek się rozwija. Niemniej nie do wszystkiego każdy posiada predyspozycje. Z rzetelnością nauka języków obcych nie należy do najpros... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Legionowo

Kursy językowe Legionowo »Dodano - 24.10.2018

Technika na każdym etapie potrafi nas zdumieć. Rozwija się tak prędko, że nie jesteśmy w stanie tegoż zatrzymać. Każdego dnia czerpiemy z jej udogodnień plus nie wyobrażamy sobie bez nich życia. To urządzenia, produkty, albo usługi, które mają sprawić, że będzie nam się łatwiej i szybciej działało w globie. Natomiast j... zobacz szczegóły wpisu »