Wyścigi gokartów dla dzieci

Driverprogram to fundacja, zajmująca się wspieraniem pasjonatów sportowych w zakresie rozwoju ich umiejętności jeśli chodzi o wyścigi. Mamy pierwszorzędną ekipę kierowców, którzy wiedzą jak dostarczyć wiedzę związaną z gokartami. W zakresie organizowanych przez polską fundację zajęć wchodzą między innymi kolonie z kartingiem dla dzieci, treningi dla najbardziej zdolnych czy też półkolonie na stadionie PGE. Podczas wydawanych przez nas imprez zapewniamy dzieciom wysokiej jakości gokarty zawodowe, utrzymane w nienagannym stanie technicznym.

Zapraszamy sponsorów do współpracy. Mogą otrzymać Państwo reklamę w obiektach przez nas wykorzystywanych czy kanałach komunikacji stosowanych przez organizację. Sponsorom oferujemy podziękowania czy też umieszczenie loga firmy w każdych materiałach promocyjnych. Zobaczysz że współpraca z nami to naprawę dobry pomysł.

Zapraszamy pasjonatów wyścigów jak i sponsorów. Pierwszym zapewniamy wsparcie i darmowe zajęcia kartingowe, a sponsorom reklamę.

  • Tytuł wpisu: Wyścigi gokartów dla dzieci
  • Adres witryny: www.driverprogram.pl
  • Data dodania: 06.04.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 7.5/10 (4 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

BHP Opole | Szkolenia – Lex Labor

BHP Opole | Szkolenia – Lex L »Dodano - 11.06.2017

Mając a swoją siedzibę w Czarnowąsach pod Opolem firma Lex Labor oferuje przedsiębiorcą doradztwo z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Prawa Pracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantują najlepsze standardy w zakresie przygotowania dokumentacji powypadkowej, ustalania wydatku energetycznego, ustalania s... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła językowa Kraków

Szkoła językowa Kraków »Dodano - 29.10.2018

Szkoła językowa Speaking English zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jeśli chcecie dobrze nauczyć się angielskiego, to koniecznie musicie zapoznać się z oferowanymi przez nas usługami. Nasi uczniowie są dla nas najważniejsi, wskutek tego do każdego mamy indywidualne podejście. Zapewniamy Wam naukę języka praktyc... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Kalisz

Kursy językowe Kalisz »Dodano - 02.10.2018

Bariery występują głównie na własne życzenie ludzi. Bowiem najczęściej wynikają one z zaniedbania. Najgorsze jest, gdy człowiek zaniedbuje własne talenty. Wtenczas nadzwyczaj wiele na tym traci. Z rzetelnością należy rozwijać dar do języków obcych. Gdyż dzięki owemu zanikają wszelkie bariery tudzież bez kłopotu można p... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Białystok

Kursy językowe Białystok »Dodano - 03.10.2018

Język obcy - nie uda się ukryć, że jego znajomość w teraźniejszych czasach jest oczekiwana od każdego z nas. Jeszcze kilka lat temu była ona po prostu przydatna, gdy wyjeżdżaliśmy za grancie, bądź także zawarliście znajomość z osobą z obcego zakątka świata. Jednakże czasy się odmieniły. Dzisiaj kiedy planujemy uzyskać ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Koszalin

Kursy językowe Koszalin »Dodano - 09.10.2018

Nauka jest jedną z kwestii, którą absolutnie nie powinno się omijać. Gdyż ucząc się można tak naprawdę korzystać bardzo dużo z życia. Ludzie nader często nie zdają sobie z tego sprawy i omijają to, bo kojarzone jest toż z bardzo wielkim trudem i poświęceniem olbrzymiej liczby czasu. Jest to tak rzeczywiście złudne pode... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Piotrków Trybunalski

Kursy językowe Piotrków Trybu »Dodano - 09.10.2018

Wolność wbrew pozorom nie jest robieniem tymże co się zechce. Mianowicie potrzeba działać tak, by zachować wszelkie wartości oraz nie krzywdzić innych osób. Z rzetelnością czasem niełatwo jest działać harmonijnie z zasadami. Albowiem często potrzebuje toż od nas ogromnego poświęcenia. Niemniej wyłącznie w taki sposób d... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Rzeszów

Kursy językowe Rzeszów »Dodano - 10.10.2018

Czy też chcielibyście już zaledwie po czternastu dniach nauki języka obcego umieć się w nim porozumiewać? Zapewne od część z Was wysłuchamy, iż to i tak nie jest możliwe. Jednakże nic bardziej mylnego. Faktycznie jest to realne. Bez różnicy na to, czy będzie to język włoski, niemiecki, lub też inny, starczą zaledwie 2 ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Tarnów

Kursy językowe Tarnów »Dodano - 16.10.2018

Ludzie bardzo niejednokrotnie obawiają się zmian w życiu. Wynika owo przede wszystkim z tegoż, iż są przerażeni nieznanym plus przyzwyczaili się do tegoż co posiadają dzisiaj. Bezsprzecznie przed wszelką zmianą potrzeba się gruntownie zastanowić. Wybrać jakie istnieją ''za'' oraz ''przeciw''. Z pewnością wszelkie dział... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Biała Podlaska

Kursy językowe Biała Podlaska »Dodano - 18.10.2018

Wyjazd za granicę toteż dla pewnych poważna decyzja, gdyż łączy się ona z pozostawieniem rodziny, kolegów, a chociażby przyzwyczajeń. Przeprowadzki są nieprzyjemne dla nas, ponieważ w własnej istocie posiadamy także tęsknotę za miejscami albo rzeczami, które towarzyszyły nam dotychczas. Dodatkowo dochodzą trwogi przed ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Pabianice

Kursy językowe Pabianice »Dodano - 24.10.2018

Dzisiaj coraz częściej tradycyjna komunikacja przechodzi w obecną, internetową. Po dużej ilości godzinach spędzanych w Internecie trudno jest nam się przestawić także dyskutować z kimś w codzinności. Często okazuje się, iż pisać mogliśmy całe noce, natomiast podczas spotkania ciężko było wyszukać nawet jedno zdanie. Dl... zobacz szczegóły wpisu »