BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC, Obróbka Skrawaniem, Wykrojniki, Tłoczniki,

BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19 ne-mail: info@bps.com.plntel: +48 22 382 16 60 nkom: +48 516 600 101 | kom: +48 515 600 303nnOferujemy Państwu usługi obróbki metali w zakresie:n • Frezowanie CNC 3 i 5 – Axisn - stali narzędziowych, konstrukcyjnych, jakościowych, specjalnych do HRC 75n - stopów aluminium specjalnychn - metali kolorowych: brązu, mosiądzu, miedzi, niektórych stopów tytanun - tworzyw sztucznych: polimerów, polipropylenu, poliacetalu, polistyreny, tarnamidun - max pole obróbcze: 1100x800x550 mmn - dokładność frezowania do 0, 01 mmn • Toczenie konwencjonalne i CNCn - stali narzędziowych, konstrukcyjnych, jakościowych, specjalnych do HRC 75n - stopów aluminium specjalnychn - metali kolorowych: brązu, mosiądzu, miedzi, niektórych stopów tytanun - innych materiałów z wyłączeniem żeliwan - tworzyw sztucznych: polimerów, polipropylenu, poliacetalu, polistyreny, tarnamidun - zakres możliwości technicznych: Ø = 600, L= 1200n - dokładność toczenia do 0, 01 mmn • Wytaczanie i wiercenie gabarytów do Ø = 500 mm:n - otworów głębokich w płytach i korpusach do wym. 1200x1200x1000 mmn - pogłębianie i rozfrezowywanie kanałków i otworówn - wiercenie na wiertarkach współrządnościowychn - gwintowanie i wiercenie otworów na wiertarkach promieniowych do Ø=160 mm i M 130n - nawiercanie i rozwiercanie n • Obróbka elektroerozyjna drutowa w zakresie: X=600, Y=400, Z=410n • Obróbka elektroerozyjna wgłębna w zakresie X=600, Y=400, Z=450n • Szlifowanie płaszczyzn na gładko do max wymiarów 800x500 mmn • szlifowanie na okrągłon - wałków w zakresie fi=220, L670 mmn - otworów w zakresie fi =200, L=500 mmn • Spawanie stali konstrukcyjnych, nierdzewnych, kwasoodpornych; nbpssolutions.pl/index.php/pl/ofertanwww.bps.com.pl/nbpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  • Tytuł wpisu: BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC, Obróbka Skrawaniem, Wykrojniki, Tłoczniki,
  • Adres witryny: bpssolutions.pl/index.php/pl
  • Data dodania: 30.01.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Mediatronix Łódź

Mediatronix Łódź »Dodano - 10.06.2017

Niesłychanie często na domkach, bądź też na blokach można zobaczyć zamontowane anteny satelitarne. Decydując się właśnie na nie, należy pamiętać, że muszą być one zamontowane we właściwym miejscu, by prawidłowo odbierały sygnał. Zdarza się, że wymagane jest dojście do trudno dostępnych miejsc. Jeśli nie dajemy sobie sa... zobacz szczegóły wpisu »

Ławki

Ławki »Dodano - 08.11.2018

Natura na pewno olśniewa nie jedną osobę. Jej piękno i klimat dają wyjątkowy komfort dla ludzi. Chociaż człowiek sam jest w stanie ukształtować wyjątkowe otoczenie. Otóż na rynku jest wiele projektantów, którzy tworzą dla własnych klientów unikalne wnętrza mieszkań. Co znaczące są one nie wyłącznie estetyczne, lecz fun... zobacz szczegóły wpisu »

Lampy do salonu

Lampy do salonu »Dodano - 08.11.2018

Urządzanie domu nie należy do najprostszych. Bowiem wszystko musi ze sobą harmonizować pod względem odcienia, konturu, bądź funkcji. Zorganizowanie wszystkiego nierzadko więcej zajmuje czasu aniżeli samo układanie. Jak widać liczy się przede wszystkim strategia. Bez niej na pewno w określonym pomieszczeniu panowałby za... zobacz szczegóły wpisu »

Zeznanie-podatkowe.pl

Zeznanie-podatkowe.pl »Dodano - 08.11.2018

Wypełnianie PIT-u nie należy do najłatwiejszych, zaś jest on obowiązkowy co roku. Niemało osób ma mnóstwo obaw, iż ich sposób rozliczania nie będzie odpowiedni. Obawy z tego powodu są słuszne, gdyż nierozliczenie PIT-u może mieć szczególnie dużo konsekwencje. Do rozliczenia tegoż rodzaju podatku jest odpowiedzialny każ... zobacz szczegóły wpisu »

Tanie koszulki z nadrukiem

Tanie koszulki z nadrukiem »Dodano - 22.10.2018

Tworzenie wizerunku firmy jest ogromnym wyzwaniem, z którym wiąże się wielość działań. Aczkolwiek dobrze przemyślane działania mogą dostarczyć rzeczywiście niezwykle duże zyski. Na pewno wszystko musi być odpowiednio rozłożone w czasie. Tu strategia odgrywa niezmiernie znaczącą kwestię. Bez kwestionowania działania mar... zobacz szczegóły wpisu »

Polimeryzacja wykładzin

Polimeryzacja wykładzin »Dodano - 25.11.2018

Estetyczny to przede wszystkim zadbany. Sprawy estetyczne mają znacznie szeroki zakres. Na pewno dotyczą one wszelakiego typu pomieszczeń. Niezależnie od zastosowania określonego wnętrza toż i tak winien w nim panować porządek, natomiast już przede wszystkim czystość. Tutaj uwagę trzeba zwrócić na każdy, tudzież nawet ... zobacz szczegóły wpisu »

Pożyczka online

Pożyczka online »Dodano - 24.01.2019

Przed znaczącymi decyzjami z rzetelnością należałoby się zastanowić. Nie wolno działać nieprzemyślanie, ponieważ toż może doprowadzić jedynie do gorszej sytuacji. Lepiej uniknąć wszelkich niebezpieczeństw. Na pewno internet zapewnia wiele wartościowych informacji. Dzięki niemu wszystek z nas może zyskać zdecydowanie og... zobacz szczegóły wpisu »

Skup łożysk

Skup łożysk »Dodano - 04.03.2019

Hobby jest czymś co tak właściwie warunkuje nasze życie. Każde zamiłowanie winno człowiekowi sprawiać radość. Inaczej nie będzie on szczęśliwy. Poza tymże w swoim zamiłowaniu należy pamiętać o tymże, iżby niczego nie marnować, zaś dodatkowo niczego nie żałować. Niewątpliwie mechanika jest dziedziną poprzez jaką można z... zobacz szczegóły wpisu »

Renowacja starych zegarów

Renowacja starych zegarów »Dodano - 20.03.2019

Nasza Pracownia Renowacji Zegarów Zabytkowych " Roland" świadczy usługi w branży zegarmistrzowskiej. Zajmujemy się kompleksowymi renowacjami starych zegarów. Działamy na terenie całego kraju. Naprawiamy między innymi zegary wieżowe, uliczne, fasadowe, ścienne, stojące, kaflowe, naręczne. Renowacja tarcz zegar... zobacz szczegóły wpisu »

Detektyw warszawa

Detektyw warszawa »Dodano - 15.04.2019

Miłość jest najistotniejsza. Bez niej tak właściwie nie można niczego budować. Aczkolwiek powinna być ona oparta na zaufaniu. Inaczej nie ma najdrobniejszej mowy o owym, aby zbudować relację opartą na prawdzie. Będąc z kimś z czasem tak naprawdę poświęcamy całego siebie. Jedną z najistotniejszych decyzji w życiu jest o... zobacz szczegóły wpisu »