Najwyższej klasy skrobia modyfikowana

Foodpol-service zaprasza do skorzystania ze swojej propozycji firmy z branży spożywczej i również chemicznej. Zajmujemy się produkowaniem skrobi modyfikowanej, którą można wykorzystywać w najróżniejszych wyrobach. Skrobia pszenna to jeden z naszych naturalnych wytworów, które produkowane są z ziaren pszenicy. Firmy spożywcze znajdą u nas również takie towary jak: śrutę pszenną, skrobię ziemniaczaną, gluten pszenny, mąkę pszenną, otręby pszenne a oprócz tego inne produkty, które będzie można wykorzystać w Waszych firmach. Firmy z branży chemicznej zaopatrzą się u nas w lepiszcze, które jest doskonałym środkiem klejącym. Namawiamy Was do skorzystania z naszych usług a także artykułów, które są dokładnie produkowane pod naszym czujnym okiem. Niewątpliwie uda nam się podołać Waszym surowym wymaganiom.

  • Tytuł wpisu: Najwyższej klasy skrobia modyfikowana
  • Adres witryny: foodpol-service.com
  • Data dodania: 18.10.2018 roku
Oceń stronę

Ocena: 4.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Producent rur

Producent rur »Dodano - 08.11.2018

TELTAR to jedna z niewielu firm w Polsce, która proponuje najlepszej klasy rury polietylenowe osłonowe w bardzo dobrej cenie. Wszystkie oferowane przez nas rury zrobione są z wysokiej klasy materiałów, za sprawą czego mają Państwo 100% pewność, że będą Wam dobrze służyć przez wiele długich lat użytkowania. Jedynie u na... zobacz szczegóły wpisu »

Dobry korek do wina

Dobry korek do wina »Dodano - 08.11.2018

Przedsiębiorstwo "Podwysocki" to producent nakrętek i korków dla przemysłu spożywczego, oraz dla branży farmaceutycznej. Przedsiębiorstwo posiada bardzo rozległą i elastyczną ofertę. W ofercie posiadamy w tym także nakrętki do miodu, kapsle olejowe, czy też korek do wina. Wszystkie projekty są sprawnie i równ... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszacze wodno powietrzne

Mieszacze wodno powietrzne »Dodano - 27.10.2018

Jesteśmy zakładem, który trudni się wykonywaniem maszyn do celów uzdatniania wody do celów pitnych, gospodarczych, jak również sprzętu dla ciepłownictwa oraz przemysłu. Posiadamy w ofercie m. in. filtry ciśnieniowe, zbiorniki stalowe oraz dodatkowo dużo więcej. Posiadamy bardzo duże wiedzę praktyczną o czym świadczy fa... zobacz szczegóły wpisu »

Suszarnie do gipsu

Suszarnie do gipsu »Dodano - 08.11.2018

Przedsiębiorstwo VENTECH specjalizuje się wytwórstwem wszystkich elementów wyposażenia komór suszarniczych i kompletnych aluminiowych suszarń. Duża wiedza i również wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jakość usług znajduje się na najlepszym poziomie. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się między innymi suszarnie d... zobacz szczegóły wpisu »

Kontenery stróżówki

Kontenery stróżówki »Dodano - 08.11.2018

Jeżeli poszukują Państwo rozwiązania, które pozwoli ekspresowo utworzyć zaplecze dla służb porządkowych, zapraszamy do wizyty na stronie. Przedsiębiorstwo Budownictwo Modułowe Kaja funkcjonuje na rynku od wielu lat, zajmując się wytwórstwem kontenerów, które znajdują nabywców zarówno na rynku krajowym, jak i zagraniczn... zobacz szczegóły wpisu »

Producent konstrukcji nierdzewnych

Producent konstrukcji nierdze »Dodano - 29.10.2018

Przedsiębiorstwo Metal Welding Service para się szeroko pojętym utrzymaniem a oprócz tego konserwacją maszyn i również urządzeń. Klientom oferujemy kolej usług takich jak spawanie materiałów trudnospawalnych na przykład: żeliwa, staliwa, lutowanie miękkie i twarde. Produkuje również płyty napawane następującymi technol... zobacz szczegóły wpisu »

Frezowanie CNC Wrocław

Frezowanie CNC Wrocław »Dodano - 23.10.2018

Szukając w kraju sprawdzonej i również doświadczonej w swoim działaniu firmy zajmującej się usługami takimi jak toczenie CNC, nie sposób po prostu zapomnieć od METALIMPEX. Firma ta, już od 1985 oferuje swoim klientom kompleksowych rozwiązań związanych z obróbką metalu. Zadaniem firmy jest a w szczególności dostarczanie... zobacz szczegóły wpisu »

Toczenie CNC

Toczenie CNC »Dodano - 12.07.2018

Nasza firma to jeden z liderów wielkopolskiego rynku obróbki metali. Specjalnością naszej narzędziowni jest obróbka skrawaniem odbywająca się na nowoczesnych centrach obróbczych. Nasz park maszynowy to flagowe frezarki i tokarki światowych liderów obróbki cnc. W ten sposób nasza obróbka cnc jest niezwykle wysokiej jako... zobacz szczegóły wpisu »

Cieplarki laboratoryjne

Cieplarki laboratoryjne »Dodano - 20.11.2018

Podstawą oferty Wamed jest kompetentna i wysokiej jakości aparatura laboratoryjna a oprócz tego medyczna. Nasza funkcjonowanie opiera się na projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży. Zapewniamy, że w naszej propozycji znajdziesz artykuły bardzo wysokiej klasy, które spełniają rygorystyczne normy a oprócz tego standardy.... zobacz szczegóły wpisu »

Kompleksowe prace hydrotechniczne

Kompleksowe prace hydrotechni »Dodano - 30.11.2018

Pod warunkiem że szukasz specjalistów od prac wodnych to musisz zaufać naszej firmie. Od kilku lat zajmujemy się wszystkim co łączy się z pracami podwodnymi. W naszej ekipie pracują jedynie profesjonalni specjaliści, którzy cechują się sporymi umiejętnościami. Dzięki temu potrafią oni zrealizować praktycznie każde prac... zobacz szczegóły wpisu »