Podkategoria: Usługi porządkowe

E-religijne.pl - katolicki sklep religijna księgarnia

E-religijne.pl - katolicki sk »Dodano - 03.07.2018

W życie każdego z nas Bóg wpisał przeznaczenie do szczęścia w niebie. Musimy jednak każdego dnia poznawać drogę, która nas do nieba doprowadzi. Nie jest to proste, na szczęście wiele jest dobrych książek, konferencji czy filmów ewangelizacyjnych, które mogą w tym pomóc. Nasza księgarnia służy pomocą we właściwym doborz... zobacz szczegóły wpisu »

Skup złomu

Skup złomu »Dodano - 08.07.2018

Zakład usług komunalnych Hak to przedsiębiorstwo z długim doświadczeniem obejmującym jak też przyjmowanie odpadów niebezpiecznych. W propozycji firmy jest również selektywna zbiórka odpadów komunalnych która jest od krótkiego czas obowiązkowa dla wszystkich podmiotów zarówno fizycznych jak a oprócz tego prawnych. Wśród... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesne platformy dla osób niepełnosprawnych

Nowoczesne platformy dla osób »Dodano - 07.08.2018

Jesteśmy po prawdzie doświadczoną firmą trudniącą się dostarczaniem suwnic, dźwigów osobowych, towarowych a oprócz tego innych rozwiązań. Na rynku funkcjonujemy od bardzo wielu lat, a nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy. Lecz i trudnimy się sprzedażą tego typu urządzeń, ale także profesjonalną radą przy wyborze od... zobacz szczegóły wpisu »

Wywóz śmieci rumia

Wywóz śmieci rumia »Dodano - 08.07.2018

Zapraszamy do skorzystania z sposobności zamówienia pojemników albo worków on - line. Odwiedźcie naszą stronę, gdzie możecie dokonać całego zamówienia. Co do jednego zadbajmy o środowisko i sprawmy, że wszystkie Wasze nieczystości zostaną poddane recyklingowi albo zostaną wywiezione w odpowiednie nawiasem mówiąc miejsc... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi porządkowe - nowa strona:

Adres: