Bezpieczeństwo

Dziś właściwie każdy korzysta z netu. Zarówno dzieciaczki, jak i starsze osoby. Nie sprowadzamy się tylko do odczytywania wiadomości, czy też dajmy na to grania w bezpłatne gry internetowy. Tworzymy konta mailowe, dzięki którym możemy prędko wysyłać wiadomości, ale również i swoje profile na wielu portalach społecznościowych. Wielu spośród nas w bojaźni poprzez tym, że nie zapamięta swego hasła wszędzie zakłada takie samo, czy też niezwykle zbliżone. Niestety, ale jest to wielki błąd. Nie jedynie powinniśmy posiadać chociaż kilka, lecz również i niezwykle skompilowane. Tylko to zagwarantuje nam bezpieczeństwo, nie będziemy musieli bać się, iż nasze poufne dane zostaną przez kogoś obcego przejęte. Zauważając jak nasze społeczeństwo w wielkiej ilości lekceważy zagrożenia płynące z korzystania z netu zdecydował stworzyć własnego bloga, aby wszystkich ostrzec i przykuć uwagę na szczególnie ważne kwestie. Zachęcam każdego ażeby zajrzał na niego i zaznajomił się z umieszczonymi tam, przeze mnie artykułami. Mam nadzieję, iż dzięki nim rozpoczniecie być bardziej uważni w sieci.

Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Zwiększanie odwiedzin

Zwiększanie odwiedzin »Dodano - 12.04.2013

Nasza firma to strona internetowa zawierająca propozycję pozycjonowania stron stron internetowych w takich wyszukiwarkach jak yahoo a także google, z której użytkuje dziewięćdziesiąt pięć procent internautów. Nasza firma dysponujaca kilkuletnim istnieniem w branży i poświęceniem, świadczy usługi w całym kraju, wciąż zw... zobacz szczegóły wpisu »

Promocja stron w internecie

Promocja stron w internecie »Dodano - 01.06.2016

Katalog-SEO. org. pl to uniwersalny tematycznie rejestr stron oparty na cenionym w Polsce narzędziu SEOKatalog. To co odróżnia go od pozostałych spisów używających tego softu to oryginalnie stworzona szata graficzna plus specjalne ustawienia w oprogramowaniu. Wpisy w bazie przed dołożeniem są przeglądane pod kątem dobr... zobacz szczegóły wpisu »

Elitarny katalog stron

Elitarny katalog stron »Dodano - 01.06.2016

Ulokowanie prezentacji witryny w katalogu stron nie zawsze jest równoznaczne z odpłatnością - przykładem jest baza Elitarny. eu. Zbiór ów wymaga jedynie od osoby dodającej rejestracji. Katalog posiada dopieszczony szablon graficzny zatem zamieszczone w nim wizytówki stron bardzo dobrze się demonstrują. Poza dopracowany... zobacz szczegóły wpisu »

Gry - znakomite prezenty na Dzień Dziecka

Gry - znakomite prezenty na D »Dodano - 09.06.2016

Nie łatwo jest czasami wybrać znakomite prezenty na Dzień Dziecka, albowiem każde dziecko jest inne. Każde posiada własną osobowość, oraz własny gust i upodobania. Obserwując je na co dzień, wiemy co lubią, co im się podoba i co pragnęłyby mieć, albo czym chciałyby się bawić. Dzień dziecka to idealna sposobność, by cho... zobacz szczegóły wpisu »

Http://butyesklep.pl/

Http://butyesklep.pl/ »Dodano - 23.12.2016

Buty są niezwykle ważną cześć garderoby zarówno dla pań, jak również dla panów. Kupując buty, staramy się wyszukiwać takie, które będą pasowały do naszej garderoby. Jednakże nie da się ukryć, iż zazwyczaj toż dziewczyny mają więcej par. Potrzebują albowiem sandałki, w różnorodnych kolorach, półbuty, buty sportowe, koza... zobacz szczegóły wpisu »

Http://travelseries.pl

Http://travelseries.pl »Dodano - 03.08.2017

Historia jest dyscypliną nadzwyczaj interesującą. Może ona multum uczyć, lecz jeszcze być inspiracją. Szczególnie ludzie renesansu mogą stać się zachętą do działania. Słynny Leonardo da Vinci to postać, która nieporównanie wpłynęła na naszą teraźniejszość. Najczęściej jest on wiązany z malarstwem, zaś głównie z takich ... zobacz szczegóły wpisu »

Pierś z kurczaka w sezamie

Pierś z kurczaka w sezamie »Dodano - 12.09.2018

Pasja w życiu jest jednym z niemało czynników przekazującym sens wszelkiego działania. Człowiek robiąc toż czym się fascynuje jest z gwarancją wyjątkowo szczęśliwy. Choć warto jest jeszcze się z kimś tymże dzielić. Dzisiaj w czasie niemało technologicznych możliwości jest to łatwo wykonać. Za pomocą internetu można tak... zobacz szczegóły wpisu »

Do grzybowa

Do grzybowa »Dodano - 19.09.2018

Zwiedzanie różnych miejsc to wyjątkowa frajda dla wszelakiego. Ponadto jest toż też ogromna nauka właśnie przez zaznajomienie. Na pewno doświadczenie czegoś działa na system wartości konkretnej jednostki. Wówczas jej horyzonty znacznie się poszerzają, natomiast także ma owo wpływ na tolerancję. Będąc gdzieś indziej moż... zobacz szczegóły wpisu »

Www.jak-wypelnic-pit-37.pl

Www.jak-wypelnic-pit-37.pl »Dodano - 11.09.2018

Obowiązki nie są tylko nieprzyjemną koniecznością. Mianowicie dzięki nim człowiek wie co jemu wolno, natomiast czego nie tudzież co musi wykonywać. Normy wbrew powiedzeniu nie są wyłącznie po to, żeby je łamać. Jest wręcz odwrotnie. Gdyż to one gwarantują nam ład. Każdy w konkretnej grupie społecznej rozumie na co może... zobacz szczegóły wpisu »

Http://www.salonplus.com.pl

Http://www.salonplus.com.pl »Dodano - 15.09.2018

Świat techniki pozostawia po sobie cały cykl możliwości. Ludzie poniekąd nie zdają sobie sprawy z tego jak nadzwyczaj dużo moją dosłownie w zakresie dłoni. Zdecydowanie potrzeba czerpać z życia pełnymi garściami, a już szczególnie, gdy są ku temu pewne opcje. Technologia pozostawia niewyczerpane źródło działań. Starczy... zobacz szczegóły wpisu »